Hidrolik Kablo Kesme Makası

Hidrolik Kablo Kesme Makasları Hakkında

Hidrolik Kablo Kesme Makası, yüksek gerilim hatlarında kullanılan iletken kabloları  kesmek ve sonlandırmak için kullanılan hidrolik yağ içeren mekanik ve  ağır araçlardır. Yüksek gerilim hatlarında çalışan elektrikçiler bu hidrolik kablo kesme makaslarını kullanarak yüksek gerilim hatlarındaki ağır ve kalın iletken telleri kolaylıkla kesebilirler.  Kullanımı kolay olup manuel kablo kesme makaslarına göre daha az güç gerektirir.

Hidrolik Kablo Kesme Makasları Ne İşe Yarar?

Hidrolik Kablo kesme makaslarına, hidrolik kablo makası da denilebilir. Yüksek gerilim havai hatlarında çalışan teknikerler bu kullanımı kolay olan mekanik araç sayesinde yüksek gerilim hatlarındaki kabloları rahatlıkla kesebilirler. Sert çelikten yapılan bir araç olduğu için ürün paslanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.  Enerji nakil hatlarında kullanılan iletkenler şartnamelere ve standartlara bağlı kalınarak ve kullanılacağı güce, gerilime, hava şartlarına göre üretilmiş iletken tellerdir.

Hidrolik Kablo Kesme Makaslarının Çeşitleri

Kablo Kesme Makasları Manuel Kablo Kesme Makası,Hidrolik Kablo Kesme Makasları ve Bataryalı Kablo Kesme Makasları olmak üzere 3 gruba ayrılmakta olup başlıca Şafak Türkiye tarafından üretilen manuel  kesme makası çeşitleri : Orta ve Yüksek Gerilim Kablo Kesme Makasları Hycc-p85,  UK-12L Hidrolik ÇektirmeUK-6 Hidrolik Çektirme , Pn-052m panç seti,  PNST-10M HİDROLİK EL POMPALI PANÇ SETİ ,  S-24 İLETKEN KESME MAKASI ,  ORTA VE ALÇAK GERİLİM KABLO KESME MAKASI HYSC-24 , ORTA VE YÜKSEK GERİLİM KABLO KESME MAKASI HYSC-45

Ankara Hidrolik Kablo Kesme Makası Bayileri

Zupper Yqk-300 Skp Papuç Sıkma,Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma,Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makasları,Zupper Cpc-50 A Hidrolik Kablo Kesme Makaslarının,Hidrolik Pabuç sıkma presi  satışını yapmaktayız. Tesmec,Cembre,Kudos,Tork,Şafak Türkiye Bayisiyiz.
Zupper Hz-45 Hidrolik Kablo Kesmek, Q45Mm,Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Pensesi 0,5-6Mm ,Zupper YQK-300 Hidrolik Pabuç Sıkma Pensesi ithal etmekteyiz.
10-300 Mm²,Zupper Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma,Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makasları ankara bayisi olarak satış yapmaktayız.

Ankara Hidrolik Kablo Kesme Makasları Ürünleri

Bataryalı kablo kesme,Bataryalı kablo kesme makası,Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma pensesi ,SKP Pabuç sıkma pensesi  satışımız vardır.
SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik,Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pensesi,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.
Hidrolik SKP Sıkma pensesi,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma pensesi,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.
İzole terminal sıkma pensesi ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.
İzole terminal sıkma presi,İletken kesme,İletken kesme makası,İletken makası,Hidrolik iletken kesme.
Hidrolik iletken makası,Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presi,İzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.

Ankara Hidrolik Kablo Kesme Makası Firmaları

Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,Zupper Jy-06120 Mekanik Skp Pabuç Sıkma ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.
Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.
Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

Yorumlar